Elérhetőségeink

Postacím:
2463 Tordas, Erdőmajor 1/a
Telephelyünk:
2463 Tordas Petőfi u. 6
Tel: +36-30-346-1369

Bankszámlaszámunk:
57800105-10004438
Adószámunk:
18144150-1-07

TÉRKÉP

E-mail:
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Kapcsolat

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
elnök
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
programszervező
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
pénzügyi vezető

Hírlevél

Írjon nekünk!

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Nagy álmunk válik valóra. Hamarosan (1-2 héten belül) megürül az önkormányzat tulajdonát képező, Tordas, Petőfi u. 6.szám alatti, jelenleg szolgálati lakásként funkcionáló ingatlan.
Így a nyár folyamán egyesületünknek lehetősége nyílik az önálló telephelyre való beköltözésre. Kezdeményezésünkre a képviselő testület határozatot hozott az épület lakóépületből alkotóháznak való átminősítéséről. Egy korábbi döntés értelmében térítésmentesen, legalább 5 évig biztosítja az épület Kézműves Alkotóházként való üzemeltetésének lehetőségét az egyesület számára.Tervezzük - egy a közeljövőben megjelenő pályázat által - az épület átépítését, korszerűsítését és bővítését. A ráfordított érték arányában az önkormányzat meghosszabbítja a bérleti jogosultság időtartamát. A beruházást és a működtetést illetően az önkormányzattól bizalmi alapon, a teljes felelősségvállalás terhe mellett szabad kezet kaptunk.

A működésünk során szép eredményeket felmutató, de egyenlőre gyermekcipőben járó egyesületünk anyagi erőforrásait ez a mostani beköltözés meghaladja, a lehetőséget viszont kihagyhatatlannak tartjuk. Ezért kérünk mindenkit, aki hasonló lelkületéből fakadóan rokonszenvez velünk, hogy amennyiben módjában áll, segítsen a ház festésében-mázolásában, konyha kialakításában, a bebútorozásban, a kert rendbetételében és betelepítésében. Szívesen fogadunk bárminemű anyagi felajánlást és kétkezi munkát.

Támogató bizalmatokat és szereteteteket előre is megköszönve: Botta Veronika